O ukochanych dziadkach trzeba pamiętać na każdym kroku. W końcu to właśnie oni towarzyszą nam od najmłodszych lat, niegdyś też pokazywali i tłumaczyli otaczającą nas rzeczywistość. Warto zatem od czasu do czasu umówić się na kawę, a gdy nadejdzie ważna okoliczność – wręczyć przemyślany upominek. I choć najlepszym prezentem dla dziadków są odwiedziny i pamięć o nich, fajnie jest zrobić bliskim małą niespodziankę. Prezent dla babci i dziadka nie może jednak być byle jaki, a jako że uwielbiamy dzielić się pomysłami, tym razem nie będzie inaczej. Podpowiadamy, co kupić na prezent dla babci i dziadka!

Co na prezent na Dzień Babci wybrać?

Dzień Babci w Polsce obchodzimy 21 stycznia. Mimo że o tak ważnej w kalendarzu dacie raczej trudno zapomnieć, dobrze byłoby wcześniej pomyśleć, co sprawia babci radość. O tym, że zasługuje na prezent marzeń, wspominać raczej nie musimy, nieprawdaż? Wiemy jednak, że znalezienie idealnego upominku dla osoby, która wszystko ma, jest niemałym wyzwaniem. Jak ugryźć ten temat, by nie popełnić faux-pas? Z naszej strony pragniemy zaproponować personalizowany prezent, który podkreśli relację łączącą ją z wnukami. Chyba nikt nie potrafi zadbać o ukochane wnuczęta tak dobrze, jak właśnie babcia i dlatego uważamy, że powinieneś docenić trud włożony w Twoje wychowanie. Zdecydowanie dobrym pomysłem jest kubek z własnym nadrukiem, na którym umieścisz imiona wszystkich wnuków. Możesz mieć pewność, że ucieszy się na widok takiej niespodzianki!

Na Dzień Babci prezent nie musi być drogi. Do 50 zł znajdziesz sprawdzone propozycje, które zachwycą nawet najbardziej wymagającą kobietę. Pomyśl też o zestawie kosmetyków lub kulach do kąpieli.

Jaki prezent na Dzień Dziadka będzie najlepszy?

Jeśli myślałeś, że polowanie na prezent dla babci jest wyzwaniem, musimy czym prędzej wyprowadzić Cię z błędu. Uwierz nam na słowo, że o wiele trudniej jest kupić coś dziadkowi. Najpewniej będzie szczęśliwy, jeśli będzie mógł spędzić z Tobą chwilę wolnego czasu. I choć odwiedziny u dziadziusia to absolutna konieczność, na Dzień Dziadka nie powinno też zabraknąć drobnego upominku. W tym wypadku musisz zastanowić się, co Twój dziadek lubi robić. Złota rączka powinna otrzymać koszulkę ze śmiesznym nadrukiem, którą znajdziesz tutaj – https://emmano.pl/collection/prezent-dla-dziadka. Jeśli ta opcja nie wchodzi w grę, wybierz kubek termiczny z grawerem, zestaw herbat lub szklankę do whisky. Ważne, aby prezent pochodził prosto od serca i był praktyczny.

Co dziadkowie lubią dostawać na prezent? Najlepsze pomysły

Dzień Babci i Dzień Dziadka to okazja wprost doskonała, by podziękować bliskim za ich obecność w naszym życiu. Nawet jeśli znasz swoich dziadków najlepiej, polowanie na prezent i tak może przysporzyć Ci sporo trudności. Wspominamy o tym dlatego, bo w ostatnim czasie łączone prezenty dla dziadków zaczęły cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Naszą pierwszą propozycją jest zatem komplet ręczników z haftem. Jest to niezwykle praktyczny pomysł, który ucieszy wszystkich minimalistów. Do zestawu możesz też dołączyć kosmetyki naturalne lub świecę sojową. Jeśli potrzebujesz czegoś eleganckiego, filiżanki z podstawką okażą się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza kiedy w środku znajdzie się ulubiona herbatka.

Twoi dziadkowie zapewne chętnie otrzymają ozdoby do domu. Co powiesz na mięciutki kocyk, który umili popołudniową drzemkę? A może wolisz personalizowany plakat? Pamiętaj, że najlepsze pomysły leżą tuż w zasięgu Twojego wzroku. Twoi dziadkowie nawet nie będą spodziewali się takiej niespodzianki. Wręcz im wybrane upominki i przypomnij, że zajmują szczególne miejsce w Twoim serduszku.