Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Na rynku medycyny estetycznej jest wiele zabiegów, których głównym celem jest osiągnięcie efektu wygładzonej skóry. Wśród nich są także metody wymagające cięcia chirurgicznego. Chirurgiczny lifting twarzy polega na mechanicznym napięciu tkanek znajdujących się pod skórą. Dzięki temu pacjent może cieszyć się napiętymi policzkami, zaostrzoną linią żuchwy czy czołem pozbawionym zmarszczek. Nie bez powodu wiele osób rezygnuje z operacyjnych zabiegów odmładzających. Te inwazyjne metody wiążą się z ryzykiem powikłań oraz niepożądanych skutków wymagających kolejnych korekt. Z tego względu większą popularnością cieszą się zabiegi liftingujące z dziedziny laseroterapii.

Laserowy lifting twarzy – czy daje dobre efekty?

Laserowy lifting twarzy to doskonała alternatywa dla chirurgicznych metod odmładzających. Działanie lasera nie tylko napina zwiotczałą skórę, ale także odżywia cerę i redukuje wszelkie bruzdy znajdujące się na jej powierzchni. Metoda laserowa jest bezpieczna – profesjonalne sprzęty do liftingu twarzy otrzymują certyfikaty, przyznane na podstawie badań klinicznych. Szukając sprawdzonych metod na lifting twarzy warto wybierać opcje wśród gabinetów medycznych. Określenie “medyczne” nie pozostaje tu bez znaczenia. W kadrze klinik medycyny estetycznej znajdziemy doświadczonych lekarzy, których kwalifikacje pozwalają na przeprowadzenie skutecznego zabiegu. Kolejną ważną kwestią są urządzenia liftingujące. Wybierając odpowiednią klinikę do odmłodzenia twarzy, warto przyjrzeć się także jej wyposażeniu. Im droższym sprzętem dysponuje klinika, tym efekty proponowanych zabiegów są lepsze i długotrwałe.

Gdzie wykonać lifting twarzy bez skalpela?

Jedno najlepszych urządzeń wygładzających skórę to Fotona Dynamis Sp Pro. Platforma laserowa oferuje pełen pakiet korzyści – nei tylko wygładzenie skóry, ale także jej odżywienie, napięcie i wyrównanie kolorytu. Fotona Dynamis Sp Pro to urządzenie z najwyższej półki rynku medycyny estetycznej. Jest dostępna m.in. w gabinecie medycznym Wellclinic w Warszawie. Klinika przeprowadza zabiegi takie jak Endolifting 3d i 4d. Obie metody wpasowują się w wymogi nowoczesnych zabiegów, opartych na najwyższej technologii medycznej. Endolifting 4d to doskonała alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Jest nieinwazyjny – wygładzanie zawdzięczamy nie skalpelowi, a wiązce dwóch laserow. Laseroterapia jest stworzona dla osob, ktore nie chca wykonywać zabiegów stwarzających co tydzień. Wykonanie Endolifting 4d wiąże się z zabiegami przypominającymi tylko co 2 lata. To bardzo długi okres czasu, a efekty tego rodzaju zabiegu są zachwycające. Po więcej informacji warto udać się na stronę kliniki medycznej Wellclinic. W zakładce “Zabiegi na twarz” znajdziecie pełen spis zabiegów liftingujących na twarz bez użycia skalpela.